Архів за день: 17.05.2017

Детальний план території за межами населених пунктів смт. Ясіня та с. Чорна Тиса для розташування туристично-рекреаційного комплексу ,,Свидовець” – затверджено

1245613 квітня, детальний план території туристично-рекреаційного комплексу „Свидовець”, за межами населених пунктів смт Ясіня та с. Чорна Тиса розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури РДА та рекомендовано голові райдержадміністрації, за результатами проведених громадських слухань, затвердити даний детальний план території. (більше…)

В Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему протидії торгівлі людьми

DSC_252116 травня в Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу за участі представників Закарпатської громадської жіночої організації «Веста», які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, голови Закарпатської громадської жіночої організації «ВЕСТА» Інни Сабадош та заступника голови Закарпатської громадської жіночої  організації «ВЕСТА» – В. Попович. (більше…)

Москаль: «На Рахівщині демобілізований учасник АТО кинув у кафе бойову гранату. Тяжко поранений місцевий мешканець»

f1_01У ніч на середу (17.05) в с. Косівська Поляна (Рахівський район Закарпатської області) стався кримінальний інцидент із застосуванням вогнепальної зброї. Після півночі в місцевому барі засиділися троє місцевих мешканців, між котрими спалахнула суперечка. Одного з чоловіків, котрий був напідпитку й поводився не зовсім адекватно, вигнали з бару. (більше…)

На Закарпатті розпочали підготовку до наступного опалювального сезону

1601В Закарпатській ОДА під головуванням директора департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Едуарда Маляра відбулося засідання обласного антикризового енергетичного штабу. (більше…)

Ринок праці Закарпаття потребує кваліфікованих робітників

100319На Закарпатті відчувається дисбаланс між попитом робочої сили та пропозицією, адже молодь здебільшого прагне отримати вищу освіту, а ринок праці сьогодні потребує професійних робітничих кадрів. (більше…)

На Закарпатті День Європи відзначать офіційним прийомом і доброчинним балом «Європейська весна»

1600019 травня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації в рамках відзначення Дня Європи під патронатом Геннадія Москаля відбудеться офіційний прийом і культурно-мистецька благодійна акція – бал «Європейська весна». (більше…)