Архів за день: 15.05.2017

Виноградівський хоспіс прийняв перших пацієнтів

31Геріатричний пансіонат у м. Виноградів прийняв перших пацієнтів. На сьогодні тут мешкають п’ятеро важкохворих закарпатців похилого віку, котрі отримують медичну й соціальну допомогу. (більше…)

За січень-квітень аудитори Закарпаття забезпечили відшкодування втрат на майже 4 мільйона гривень

222Протягом січня-квітня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Закарпатській області забезпечили усунення порушень на суму 3,85 млн. гривень. (більше…)

На фестивалі банушу Москаль прогулювався в гуцульському вбранні, клебані і з топірцем

02bff7e6bd3f66dd05e507e256af9У Костилівці, що на Рахівщині, відбувся гастрономічний фестиваль «Берлибаський бануш», названий на честь корови Берлибашки, на сметані з молока якої готується популярна гуцульська страва бануш. Свято, яке відзначалося вже вдесяте, зібрало кілька тисяч відвідувачів з усієї області та сусідніх регіонів. (більше…)

На Дні добросусідства України й Словаччини продовжили дію Меморандуму про співпрацю між прикордонними регіонами, а Москаль потролив словацьких митників і прикордонників

67915811b28e129cee08eb424960d У Міжнародному пункті пропуску «Малий Березний – Убля», що на Великоберезнянщині, відзначили вже 16-й День добросусідства України й Словаччини. Офіційні делегації з українського боку очолили Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, а зі словацького – Петер Худік (голова Пряшівського самоврядного краю) та Зденко Требуля (голова Кошицького самоврядного краю). (більше…)