Архів за день: 11.05.2017

В Ужгороді урочисто підняли прапори України і Євросоюзу (+ ФОТО)

0bcc

Сьогодні в Ужгороді на площі Народній відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Євросоюзу з нагоди схвалення безвізового режиму для України та відзначення Дня Європи. (більше…)

Шахраї, прикриваючись іменем Геннадія Москаля, намагаються видурити у підприємців гроші

789Останній тиждень на Закарпатті знову активізувалися шахраї, котрі від імені Геннадія Москаля намагаються видурити у підприємців гроші. (більше…)

Голова ОДА і Генеральний консул Словаччини домовилися разом просувати українсько-словацькі проекти на Закарпатті (+ ФОТО)

888712111У середу (10.05) Геннадій Москаль зустрівся з Мірославом Мойжітою, котрий почав виконувати повноваження Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді. У ході невимушеної бесіди в Камінному залі голова ОДА і керівник дипломатичної установи домовилися спільно просувати українсько-словацькі проекти на Закарпатті. (більше…)