Архів за день: 10.05.2017

Закарпатці зможуть отримати роз’яснення щодо доступних ліків, зателефонувавши на обласну „гарячу лінію”

phone keypadДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом охорони здоров’я Закарпатської ОДА у зв’язку з впровадженням Урядової програми „Доступні ліки” та з метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з населенням 11-12 травня 2017 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі для мешканців Закарпатської області. (більше…)

Оформлення постійного догляду за особами, які його потребують

335443На сьогодні законодавство України передбачає здійснення постійного догляду з відповідними соціальними виплатами за такими категоріями осіб, що потребують догляду: за інвалідами I групи та перестарілими, які досягли 80-річног віку; (більше…)

У селі Ділове урочисто відкрили реставрований обеліск Пам’яті

17953004_790989374413679_345336195040656846_n8 травня, в день пам’яті та примирення, в селі Ділове відбулося урочисте відкриття реставрованого обеліску Пам’яті полеглим воїнам-визволителям.

Відкриття обеліску відбулося в рамках меморіальних заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. (більше…)

Цими вихідними на Закарпатті відзначать українсько-словацький День добросусідства і посмакують банушем на ювілейному гуцульському фестивалі

30320103У суботу, 13 травня, в міжнародному пункті пропуску «Убля – Малий Березний» на Великоберезнянщині відзначать українсько-словацький День добросусідства. Зустріч офіційних делегацій на кордонному переході відбудеться о 9.45, а саме урочисте відкриття почнеться о 10.00. (більше…)

Завтра в Ужгороді урочисто піднімуть прапори України та Євросоюзу Рух автотранспорту біля ОДА буде тимчасово перекрито