Архів за день: 05.05.2017

Москаль: «В обласний бюджет надійшов перший «квітневий транш» від дорожнього експерименту – понад 6,4 мільйона гривень»

17000У п’ятницю (5.05) в обласний бюджет Закарпаття надійшли 6 мільйонів 489,8 тисяч гривень від перевиконання Закарпатською митницею ДФС щомісячних планових надходжень за квітень (так званий «дорожній експеримент»). (більше…)

Наступної суботи пункт пропуску «Убля – Малий Березний» на українсько-словацькому кордоні буде закритий для автомобільного руху

04050Наступної суботи, 13 травня, у міжнародному пункті пропуску ,,Убля – Малий Березний” відбудеться українсько-словацький День добросусідства. У зв’язку з цим автомобільний рух через пункт пропуску в цей день буде закрито з 00.00 до 21.00. (більше…)

На Рахівщині відзначать День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом

1bf5e8549b5a22335e623e1f24847d1d8-9 травня українці відзначають День пам’яті та примирення й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Офіційне гасло пам’ятних заходів у цьому році – „Пам’ятаємо. Перемагаємо”. (більше…)

У вихідні на Закарпатті проведуть вівчарів на полонину й дегустуватимуть вино

66У суботу, 6 травня, в Дубовому на Тячівщині вже вчотирнадцяте пройде традиційне свято проводів вівчарів на полонину «Весняний полонинський хід». Початок о 12.00. Святкова колона з гостей і вівчарів, учасників художньої самодіяльності з різних сіл району під звуки трембіт і закарпатські коломийки вирушить селищем до основної локації. (більше…)

50 км. державної дороги у Рахівському районі капітально відремонтують

DSC_2168 4 травня при голові райдержадміністрації Павлу Басарабі відбулася нарада про проведення капітального ремонту дороги державного значення Мукачево-Рахів-Рагатин, яка пролягає територією району. (більше…)

На площі Народній в Ужгороді відбудуться видовищні «Стрибки під музику»

610У п’ятницю, 5 травня, о 18 годині в Ужгороді на площі Народній біля фонтану відбудуться видовищні легкоатлетичні змагання – «Стрибки під музику – Long Jump & Music», що проходитимуть у рамках 56-х міжнародних змагань «Кубок Дружба». (більше…)