Архів за день: 04.05.2017

Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

017Утеплити і заощадити, а ще й підвищити вартість квартир у будинку – таку стратегію дій обирають все більше ОСББ в Україні. Лише за останні 5 робочих днів 29 ОСББ стали учасниками Урядової програми «теплих» кредитів і залучили на різні енергоефективні заходи більше 7 млн гривень. Це утричі більше ніж позаминулого тижня. Тоді 13 ОСББ отримали в держбанках більше 2,1 млн гривень. (більше…)

Угорці виявили зацікавленість у співпраці функціонування єдиного в Україні стратегічного гірського міжнародного аеропорту «Ужгород»

78У четвер, 4 травня, керівники Закарпаття – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс приймали угорську делегацію, яку очолив мер Дебрецена Лосло Поп. (більше…)

Опубліковано список аптечних закладів, в яких рахів’яни можуть отримати ліки по урядовій програмі

9Адреси аптечних закладів, які здійснюють відпуск ліків по Урядовій програмі ,,Доступні ліки”:

м. Рахів, вул. Привокзальна, буд. 3;

м. Рахів, вул. Карпатська, буд 1; (більше…)

Президент підписав закони щодо підвищення соціального захисту військових та членів їх сімей

809322_extra_largeПрезидент Петро Порошенко в присутності Міністра оборони Степана Полторака, Начальника Генерального штабу Віктора Муженко та координаторів центрів допомоги учасникам АТО Олексія Ліпіріді та Анни Янчевської підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» та (більше…)

Платників податків запрошують на семінар

edinogo-naloga-5-ili-6-gruppy-mozhet-stat-kazhdyyДПІ у Рахівському районі повідомляє, що 15 травня 2017 року  відбудеться семінар для платників податків.

Тема семінару: «Зміни в трудовому та податковому законодавстві». Місце проведення: м. Рахів вул. Миру 1 (приміщення Рахівської РДА). Початок семінару об 10.00, реєстрація з 09 год. 30 хв. (більше…)

Ужгород став абсолютним лідером у виконанні місцевих бюджетів на Закарпатті

60660– За перші чотири місяці цього року виконання планових показників місцевих бюджетів на Закарпатті становить 117%, – заявляє Геннадій Москаль. – Загальна сума зібраних понад норму доходів по області – 162 мільйони 132,2 тисячі гривень. Бюджети перевиконали всі райони Закарпаття, при цьому лідерами стали Тячівщина – 17 млн. 244, 1 тис. грн. понад норму (або 156,4% від запланованого), Виноградівщина – 17 млн. 10,3 тис. грн. понад норму (131,9% від запланованого), Берегівщина – 12 млн. 449,7 тис. грн. понад норму (170, % від запланованого) та Мукачівщина – 10 млн. 597,4 тис. грн. понад норму (128,0% від запланованого). (більше…)

Москаль нагородив «Золотим ведмедиком» співачку Віру Баганич, котра відкрила для України баладу «Гей, пливе кача по Тисині»