Архів за день: 03.05.2017

Відбудеться міжнародна агропромислова виставка АГРО-2017

thumb-article-410x200-3308Відповідно до листа Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України в період з 07 по 10 червня 2017 року у м. Київ на території Експоцентру України відбудеться міжнародна агропромислова виставка АГРО-2017. Вперше серед експозицій виставки планується представлення єдиним стендом „Сільській зелений туризм України”. (більше…)

Москаль: «Закарпатці боргують за спожитий газ понад 1,6 мільярда гривень»

640016– Станом на 1 травня цього року мешканці Закарпаття заборгували за спожитий газ 750 мільйонів гривень, – заявляє Геннадій Москаль. – Крім цього, держава по сьогодні так і не виділила субсидію для відшкодування витрат на комунальні послуги мешканцям Закарпаття в сумі 927 мільйонів. (більше…)

Заступником голови ОДА призначено Володимира Колеснікова

160jpgМіжрегіональне управління Національної державної служби у Львівській та Закарпатській областях Національного агентства України з питань державної служби провело конкурс на заміщення вакантної посади заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації. (більше…)

Відсьогодні з Києва на Закарпаття курсуватиме додатковий потяг

imagesПочинаючи із середи, 3 травня, на Закарпаття з Києва і в зворотному напрямку починає курсувати додатковий поїзд № 213/214 «Київ – Солотвино». Поїзд їздитиме через день по непарних датах із Києва із зупинками на станціях (у межах Закарпаття) – Батьово, Берегово, Боржава, Виноградово, Королево, Хуст, Тячів, Тересва, Солотвино. (більше…)

Ужгородська дитяча залізниця відкрила літній сезон (+ ФОТО)

1f1fb3cf2decfaa8958e55e7c1a65Із 1 травня в Ужгороді знову запрацювала дитяча вузькоколійна залізниця. У перший рейс локомотив повели машиніст Іван Груник (начальник Львівської залізниці) та помічник машиніста Геннадій Москаль (голова Закарпатської ОДА). Саме завдяки їм унікальний дитячий об’єкт після семирічного простою вдалося відновити в серпні 2016 року. (більше…)

З 1 травня підвищили розмір пенсії

xbhcvgfcgvb-1024x604З 1 травня 2017 року відповідно до Закону України від 21.12.2016 №1801-VIII “Про Державний бюджет України на 2017 рік” встановлено розміри прожиткового мінімуму, зокрема:

– на одну особу в розрахунку на місяць – 1624 грн.; (більше…)