Щиро вітаємо із визначним святом — Днем Конституції України!

den_konstytucii_ukrainy_3_900_650x410Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації.

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Тож, в цей день, від щирого серця зичимо всім міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Будуймо разом демократичне громадянське суспільство. Слава Україні!

З повагою,

голова Рахівської районної державної адміністрації                          Павло Басараба

голова Рахівської районної ради                                                                 Василь Дан