У Рахові пройде чемпіонат Закарпаття зі Street Workout

У Рахові пройде чемпіонат Закарпаття зі Street WorkoutНа центральній площі міста 3 липня 2016 року зберуться найвправніші воркаутери Закарпатської області. Під час змагання відбудеться відбір найкращих спортсменів на чемпіонат України із цього виду спорту.

Чемпіонат проведуть на переносних турніках, снарядах та спеціалізованій сцені котру розташують у центрі Рахова. Крім власне змагань організатори обіцяють видовищні виступи кращих спортсменів, призи, надихаючу музику і співи місцевих творчих колективів.

Власне змагання відбудуться у кількох категоріях:

– віджимання на спортивних брусах з додатковою вагою +48 кг;

– фрістайл;

– підтягування на перекладині з додатковою вагою +32 кг.

Такі змагання на Рахівщині організовують не вперше. Минулого року відбір на чемпіонат України провели у смт. Великий Бичків. Всіх учасників змагань організатори за сприяння Рахівської міської ради, Рахівської РДА та районної ради забезпечать безкоштовним добовим проживанням та харчуванням.

Суддями обласного чемпіонату стануть чемпіон України 2015 року по силовому фрістайлу Дмитро Малахов, призер чемпіонату України зі стрітліфтингу, лідер руху Street Workout у Хмельницьку Віталій Фещук та суддя чемпіонату України 2014-2015 рр., лідер руху Street Workout у Вінницькій області Віталій Ворохоб.

Почесним гостем фестивалю стане меценат, президент світової організації Street Workout – Денис Мінін.

WorkoutA3_small