У Рахові пройде командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування

sportuvne ory_oЧемпіонат відбудеться з 5 по 10 травня в місті Рахів. Участь у ньому візьмуть близько 400 спортсменів з усіх куточків України.
Організаторами змагань виступили Федерація спортивного орієнтування України, підприємці галузі туризму Рахова, міська рада, райдержадміністрація, Карпатський біосферний заповідник та ДП «Рахівське ЛДГ».

В рамках чемпіонату України зі спортивного орієнтування, 8 травня пройдуть і районні змагання.

Орієнтування бігом, яке пройде у Рахові, є циклічним видом спорту, який одночасно дає величезне розумове навантаження. Тут нема розміченого коридору – орієнтувальник сам, за допомогою карти та компасу, обирає шлях руху дистанцією. При цьому використовуються контрольні пункти, з яких складається дистанція у послідовності, яка зазначена на карті. Карта містить детальну інформацію про місцевість: форми рельєфу, рослинність, перешкоди тощо. Для досягнення успіху в орієнтуванні бігом, атлету потрібна гарна карта, що добре читається під час бігу, абсолютна концентрація та спроможність на великій швидкості приймати вірні рішення щодо вибору шляху руху на етапах між контрольними пунктами.