Усі державні закупівлі стануть прозорими з серпня

7b43a0Згiдно з Законом “Про публiчнi закупiвлi”, з першого серпня по всій Україні стартує проект державних закупівель через систему «Прозоро». Нині триває роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання, які беруть участь в тендерах.
В м.Киiв проходить навчальний семiнар з питань державних закупiвель i боротьби з корупцieю. Захiд органiзований за пiдтримки Програми розвитку комерцiйного права Мiнiстерства торгiвлi США (CLDP) спiльно з Мiнiстерством економiчного розвитку i торгiвлi Украiни.
В роботi семінару беруть участь і директор департаменту економiчного розвитку i торгiвлi Денис Ман та заступник директора департаменту фiнансiв Закарпатської ОДА Михайло Петрiшка.
Протягом липня департамент економiчного розвитку i торгiвлi ОДА спiльно з фахівцями електронних майданчиків планує провести ряд навчань і для представників районних адмiнiстрацiй, сiльських рад та представникiв бiзнесу Зякарпаття. За словами Дениса Мана, в Закарпатській ОДА також буде утворена робоча група з впровадження системи «Прозоро» на практицi в областi.