Ужгородський аеропорт офіційно відновив роботу

72a550e7У понеділок (18.04) міжнародний аеропорт «Ужгород» прийняв перший регулярний авіарейс із Києва, таким чином, аеропорт відновив свою повноцінну роботу. У літаку «Як-40», який розрахований на 24 пасажирів, не виявилося жодного вільного місця. Першим рейсом на Закарпаття прилетіла в тому числі група інвесторів із Китаю, які розглядають можливість будівництва заводу з утилізації твердих побутових відходів.
– Минулої п’ятниці (15.04) в Ужгород прилітала футбольна команда «Динамо – Київ», яка проводила матч із Закарпатським ФК «Говерла», однак регулярне авіасполучення між Ужгородом і Києвом відновилося саме сьогодні, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль, котрий особисто приїхав в аеропорт, щоб зустріти авіарейс. – Відтепер літак (АН-24 або АН-140) курсуватиме між столицею і Ужгородом Закарпаття щодня крім суботи.
Нагадаємо, що 15 лютого цього року Державна авіаційна служба України призупинила дію сертифіката авіаційної безпеки аеропорту Ужгорода через грубі порушення в його експлуатації. За останні два місяці завдяки активній позиції голови ОДА частину порушень вдалося усунути, у результаті чого сертифікат авіабезпеки було відновлено. Роботи з приведення аеропорту до всіх передбачених законодавством вимог тривають і далі.