Політична ситуація в країні не завада гарному відпочинку на Закарпатті

05Дуже складною охарактеризував політичну ситуацію в Україні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Під час зустрічі з радником посольства Австрії Росвитою Баумгатнер та першим секретарем посольства Німеччини Крістіаном Ерншнайдером дипломати просили керівника краю дати оцінку політичному стану в країні.
–У нас, можна сказати, щойно призначили нового прем’єр-міністра, попереду призначення міністрів, коаліція у Верховній Раді крихка, політична ситуація складна, – зазначив Геннадій Москаль. – Країна у стані війни, і зараз навіть спостерігається посилення агресії. Крім цього не варто забувати й про інформаційні атаки.
Німецький дипломат, зокрема, цікавився ситуацією на Закарпатті з нелегальними мігрантами. За словами Геннадія Москаля, потік нелегалів в краї збільшився незначно, навіть зважаючи на чотири кордони з Євросоюзом.
Водночас очільник краю закликав дипломатів до відпочинку на Закарпатті, зокрема милуватися сакурами, або ж відвідати термальні води краю.
–Цьогоріч ми очікуємо збільшення кількості туристів. Ви ж бачите, яка краса навесні на Закарпатті! Іноземці дедалі частіше обирають відпочинок на Закарпатті, з огляду на курс валют. А для відпочинку у нас є курорти з лікувальною водою, термальні басейни, неймовірно гарна природа та смачна кухня, – зазначив Генадій Москаль.