НЕ СПЛАЧУЙТЕ ПОДАТКИ НА СТАРІ РАХУНКИ

Рахівське управління ГУ ДФС у Закарпатській області нагадує, що Державною казначейською службою України запроваджено централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів, за якої всі бюджетні рахунки для зарахування податків, зборів, платежів були перевідкриті на балансі центрального апарату Казначейства (далі – бюджетні рахунки). Перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 11.09.2018 року.

Тобто, починаючи з 11.09.2018 року кошти, які сплачуються платниками податків на старі рахунки, відкриті на МФО відмінному від 899998, не зараховуються до бюджетів, а повертаються платникам, як нез’ясовані надходження.

У зв’язку з цим фахівці Рахівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області повторно наголошують, що платникам податків при заповненні розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів до державного та місцевого бюджетів (крім ЄСВ) необхідно зазначати реквізити банку отримувача – Казначейство України (ЕАП), код банку (МФО) 899998.

Правильність зарахування платежів до бюджетів та реквізити діючих бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів суб’єкти господарювання можуть звірити скориставшись особистим Електронним кабінетом з використанням електронного цифрового підпису за адресою https://cabinet.sfs.gov.ua.

Водночас зазначаємо, що інформацію щодо реквізитів бюджетних рахунків можна отримати скориставшись розділом «Бюджетні рахунки» офіційного суб-сайту «Територіальні органи ДФС у Закарпатській області» за посиланням (http://zak.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/).

 За матеріалами Рахівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області