На семінарі в Ужгороді обговорили зміни у законодавстві щодо протидії домашньому насильству

У вівторок, 6 жовтня, в Ужгороді відбувся обласний семінар для спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів на тему: „Тренінг як один із методів проведення корекційних програм”. Захід організовано та проведено департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА у рамках виконання Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”.

У семінарі взяли участь керівники та спеціалісти департаменту соцзахисту населення ОДА, структурних підрозділів з питань сім’ї райдержадміністрацій та міськвиконкомів, Ужгородського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції  в області, Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, Центру практичної психології, соціальної роботи та корекційної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час заходу обговорено питання щодо змін та нововведень у законодавстві, які стосуються питань домашнього насильства. Також у ході семінару його учасниками напрацьовано проект регіонального плану заходів на 2018 – 2019 роки для реалізації норм Закону України „Про запобігання та протидію домашньому насильству”.