На передову – з пасхальними дарунками

FetchImageРахівські волонтери продовжують підтримувати українських бійців, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході, і забезпечувати їх всім необхідним. Напередодні Великодніх свят вони відвідали військовослужбовців 128-ої бригади. Як розповіла Сніжана Тулик, з Божою поміччю доїхали до Пісок і Авдіївки та передали воїнам гостинці, які зібрали небайдужі мешканці Рахівщини, підбадьоривши їх, що дуже важливо для підтримки бойового духу. Особливо хлопці зраділи паскам, які подарували підприємець В.Булеца та Богданський сільський голова С. Мільчевич. Доставили на передову оптичні прилади та прилад нічного бачення, який придбали працівники Рахівського РЕМ.
До збору великодніх дарунків долучилися: керівники територіальних громад Квасів, Великого Бичкова, Білої Церкви, Верхнього Водяного, Водиці, працівники Лугівської сільської ради, підприємці М.Шофрон, Х.Мазар, депутати районної ради, Е. Нейжмак, В. Марущак, В. Симулик. Волонтери і солдати також вдячні М. Кокіш-Мельнику – за смачне сало, Е. Івасюку – за форми.
Особлива подяка голові райдержадміністраії Павлу Басарабі за організацію поїздки, учасником якої був сам, В. Дубровському – за надання транспорту.

Зоря Рахівщини