Костилівка запрошує гостей на ,,Берлибаський бануш”

banush115 травня с. Костилівка гостинно запрошує гостей на ІX гастрономічних гуцульський фестиваль ,,Берлибаський бануш”.

Цього року фестиваль планує вразити гостей оригінальною програмою. Вперше відбудеться презентація туристичної візитівки села – скель-стрімчаків.

Родзинкою фестивалю стане знайомство з Берлибашкою. Так називається корова-«засновник» та «спонсор» фестивалю, оскільки бануш на фестивалі готується виключно на сметані з її молока.

Традиційно Костилівкою пройде урочиста гуцульська хода, горітиме полонинська ватра, відбудеться конкурс-змагання з приготування гуцульського банушу. Кожен зможе знайти оригінальну річ на ярмарку гуцульських виробів місцевих майстрів, а також скуштувати бринзи, сиру та різних традиційних гуцульських страв. У програмі також веселі конкурси та змагання, виступи місцевих колективів.

Додаткову інформацію можна отримати на сторінці фестивалю за посиланням: