День вчителя відзначили на Рахівщині

Напередодні професійного свята працівників освіти, яке відзначається в Україні у першу неділю жовтня, сьогодні, 5 жовтня, у великій залі районної ради відбулися урочистості, на яких вшановували педагогів.

Працівників освітньої галузі району привітали голова Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба, заступник голови районної ради Іван Копич, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Севч, начальник відділу культури райадміністрації Володимир Шепета.

Вітаючи освітян району зі святом, голова райадміністрації Павло Басараба наголосив, що для повного перезавантаження системи освіти мало збудувати сучасну школу, придбати нові меблі та облаштувати класи навчальним інвентарем. Головний ресурс – це люди. Учителі, які виховують майбутнє України. Розповів і про те, що зробили за останній рік. Рахівщина може пишатися новою початковою школою у присілку Вільховатий, яку відкрили 3 вересня.

У рамках заходу, за сумлінну працю на освітянській ниві, професійну майстерність, успіхи в організації навчання та з нагоди Дня працівника освіти, кращі освітяни району були нагороджені спільними грамотами райадміністрації і ради.

Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт від учнів, які подарували своїм вчителям неперевершені танцювальні та вокальні номери.